Jmenuji se Gabriela Veselá. V roce 2006 jsem dostudovala Střední zdravotnickou školu v Kolíně v oboru Všeobecná sestra.


Po absolvování střední školy jsem několik let jako sestra pracovala. Moje práce byla fyzicky velmi náročná a ozvaly se první bolesti zad. Dostala jsem se k odborníkům, kteří mi pomohly můj problém vyřešit a v tu chvíli jsem si uvědomila, že dostat se  do situace, kdy vaše práce vede k viditelné pomoci druhým, je právě to co chci dělat i já.


Rozhodla jsem se tedy začít masérským kurzem. Věnuji se regeneračním masážím u klientů všech věkových kategorií. Největší zálibu v tomto oboru jsem našla především u sportovců dětí i dospělých. Dále se specializuji na těhotenské masáže a cvičení žen před a po porodu. Jako maminka dvou dětí vím, jak je důležité a mnohdy složité dostat se zpět do kondice po náročném životním období.V roce 2012 jsem otevřela vlastní praxi v Českém Brodě.


Postupně jsem začala získávat další kvalifikace v odvětví péče o zdraví a prevence onemocnění pohybového aparátu, jejíž součástí je bezpochyby i  zdravé cvičení. Jako lektor zdravotní tělesné výchovy si uvědomuji důležitost ve správně vedeném a cíleném pohybu. Zaměřuji se na prevenci a řešení již vniklých potíží, nebo alespoň jejich oddálení. Společně ve spolupráci s odborníky vyšší kvalifikace, nabízím tyto služby všem klientům ve svých prostorách individuálně i skupinově.


 
Upozorňuji klienty, že práci zdravotní sestry, společně s masážemi, vykonávám stále. Proto prosím o pochopení s delší čekací dobou na termíny objednání. Děkuji :-)